DEĞERLER

Ev aletleri ve mutfak araçları sektöründe uzun ve başarılı bir geçmişe sahip olan Alex Brandy New’in bir markası olarak faaliyet gösteren Alex Kitchen; benimsemiş olduğu kurumsal değerler etrafında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

alex-kitchen-kurumsal-degerler
Alex Kitchen Yerli Üretim

YERLİ ÜRETİM

Bulunduğu sektörde uzun bir geçmişe sahip olan ve alanında uzmanlaşarak faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Alex Brandy New’in bir alt markası olan Alex Mutfak Ürünleri Teknolojileri; “Yerli Üretim” olgusunu “Değerler” politikasının bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde üretim tesisi kurmuştur. Tamamen yerli imkânlarla üretim yapan Alex Kitchen, yerel pazardan global pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Yerli Üretim olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektör paydaşlarına örnek teşkil etmiştir.

Alex Kitchen Sürdürülebilirlik

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

“Mutfağın Lezzeti Alex Kitchen İle Başlar” mottosuna sahip olan ve yerli üretim misyonuyla faaliyet gösteren Alex Mutfak Ürünleri Teknolojileri; “Sürdürülebilirlik” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde devamlılık ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve çevreci bir bakış açısıyla üretim yapmayı deyim yerindeyse içselleştiren Alex Kitchen, yerel pazardan global pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Sürdürülebilirlik olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektör paydaşlarına örnek teşkil etmiştir.

Alex Kitchen Yenilikçilik

YENİLİKÇİLİK

“Mutfağın Lezzeti Alex Kitchen İle Başlar” mottosuna sahip olan ve yerli üretim, sürdürülebilirlik gibi temel misyonları benimseyen Alex Mutfak Ürünleri Teknolojileri; “Yenilikçilik” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “güncellik” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve çevreci bir bakış açısıyla üretim yapmayı deyim yerindeyse içselleştiren Alex Kitchen, yerel pazardan global pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Yenilikçilik olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektör paydaşlarına örnek olmuştur.

Alex Kitchen Özgün Tasarım

ÖZGÜNLÜK

Dünyanın çeşitli bölgelerindeki tüm mutfakların her köşesinde olmayı hak eden kurumsal değerlere sahip olan Alex Kitchen; “Özgün Tasarım” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “özgünlük” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve kendine has çizgisiyle üretim yapmayı olmazsa olmaz bir kural haline getiren Alex Kitchen, yerel pazardan globale pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Özgün Tasarım olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektördeki tüm paydaşlarına örnek olmuştur.

Alex Kitchen Takım Çalışması

TAKIM ÇALIŞMASI

Bir mutfağı iyi bir mutfak yapan; birbiriyle uyumlu ekipmanlardır. Bu anlayıştan yola çıkarak üretim öncesi aşamadan, üretim anına ve üretim sonrası süreçten, satış sonrası aşamaya kadar tüm adımların eksiksiz bir biçimde uygulanmasının ekip çalışmasıyla mümkün olduğuna inanan Alex Kitchen; “Takım Çalışması” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “iş birliği” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda kendine has İK politikasıyla faaliyetlerini sürdüren Alex Kitchen, yerelden globale bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Takım Çalışması olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirmiştir.

Minimalizm İkon

MİNİMALİZM

Günümüzde artık bir yaşam biçimi halini alan minimalizm; Alex Kitchen ürünlerinin de temel ilham kaynağıdır. Diğer bir ifadeyle Alex Kitchen; “Minimalizm” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “minimalizm” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve kendine has tasarım çizgisiyle üretim yapmayı ilke haline getiren Alex Kitchen, yerelden globale bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Minimalizm olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektördeki tüm paydaşlarına kelimenin tam anlamıyla örnek teşkil etmiştir.