Alex Kitchen Yerli Üretim

Alex Kitchen Hakkında

Alex Kitchen Hakkında

Ev aletleri ve mutfak araçları sektöründe uzun ve başarılı bir geçmişe sahip olan Alex Brandy New’in bir markası olarak faaliyet gösteren Alex Kitchen; benimsemiş olduğu kurumsal değerler etrafında faaliyetlerini sürdürmektedir. Bağlı olduğu yapının; kurumsal tecrübesi, sektör hakimiyeti ve işe dair uzmanlığı sayesinde hem yerel pazarda hem de global pazarda kısa sürede söz sahibi olan Alex Kitchen, bir yandan da sektördeki varlığını genişletmek için uzman olduğu alanlardaki üretim teknolojisini geliştirmeyi ve bu anlamda yatırımlarını sürdürüyor. Çelik lavabo imalatında dünyanın en iyi teknolojisini bünyesine katan Alex Kitchen; genç ve dinamik bir kadroya sahip olmanın ayrıcalığıyla ve hızlı ama kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmektedir.

Misyon

Tamamen yerli imkanlarla ve minimalist bir tasarım anlayışıyla kaliteli ve sürdürülebilir mutfak ekipmanları üretme amacı taşıyan Alex Kitchen; yerelden globale bir büyüme serüveni misyonuyla kuruldu. Yerli Üretim, Sürdürülebilirlik, Yenilikçilik, Özgün Tasarım, Takım Çalışması ve Minimalizm gibi kurumsal değerlere sahip olan Alex Kitchen sahip olduğu misyon doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Vizyon

Sahip olduğu kurumsal değerler çerçevesinde faaliyetlerini sürdürerek yerelden globale bir büyüme serüveni misyonuyla kurulan Alex Kitchen, bu misyonu; faaliyet gösterdiği sürece koruma ve daha ileriye taşıma vizyonuna sahiptir. Öte yandan; hem yerel pazarda hem de global pazarda mutfak ekipmanları tasarım ve üretimi ile ilgili özgün bir çizgi ortaya koyarak sektördeki yayılımını arttırmayı hedefleyen Alex Kitchen; aynı zamanda iç pazardaki başarısını dış pazarda da sürdürerek Türkiye’nin ihracat hedeflerine katkı sağlamayı da vizyon edinmiştir.


Alex Kitchen hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Yazar Hakkında:AlexKitchen