İŞ / STAJ BAŞVURUSU

Ev aletleri ve mutfak araçları sektöründe uzun ve başarılı bir geçmişe sahip olan Alex Brandy New’in bir markası olarak faaliyet gösteren Alex Kitchen’a iş ve staj başvurusunda bulunmak için aşağıda yer alan formu eksiksiz bir biçimde doldurmanız gerekmektedir. Alex Kitchen İnsan Kaynakları Politikası kapsamında değerlendirdiğimiz bu başvurular arasından olumlu olanlarla ilgili insan kaynakları birimimiz gerekli koordinasyonu sağlamaktadır. Çeşitli kariyer sitelerinde ve mecralarda şirketimize ait kariyer sayfalarında bizi takip edebilir, açık ilanları inceleyebilir ya da bu sayfanın alt kısmında yer alan iş ilanları kısmından kendinize uygun olanı tercih ederek başvuru yapabilirsiniz. Bu arada tüm başvurular CV havuzumuzda yer alacak olup ilgili alana dair ihtiyaç olması halinde uygun adaylarla iletişime geçilecektir.

insan-kaynaklari-ikon

BAŞVURU FORMU
DİPNOT

Yukarıdaki formu doldurduktan sonra lütfen detaylı özgeçmiş ve/veya cv’nizi info@alexkitchen.com.tr adresine konu kısmına İş Başvurusu veya Staj Başvurusu yazarak gönderin.

KARİYER İLANLARI

Aşağıda yer alan İlan Durumu “AKTİF” olan ilanları inceleyerek kendinize en uygun olan ilan için başvuru yapabilirsiniz. İlgili ilana dair detaylarda başvuru şekli de yazmaktadır. İlan Durumu “PASİF” olan ilanlara  başvuru yapılamaz veya yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaz.